Blendery BlendTec

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Nowoczesne rozwiązania w blenderach Blendtec

Blendery Blendtec to w pełni profesjonalne oraz nowoczesne urządzenia. Blendery firmy Blendtec są wytrzymałe, wydajne, łatwe w obsłudze i pracują o wiele ciszej w porównaniu do innych blenderów.

Nowoczesne funkcje blenderów kielichowych Blendtec to m.in. śmigło zamiast ostrzy, kielich WilSide+, dotykowy panel oraz funkcja pulsacyjna. Każde z urządzeń Blendtec jest wykonane z wysokiej jakości materiałów i objęte są 8-letnią gwarancją. Przy zakupie otrzymujesz książeczkę z przepisami, która może stać się inspiracją do przyrządzania w blenderach kielichowych najzdrowszych przysmaków.

Blendery kielichowe Blendtec

W naszym sklepie posiadamy w sprzedaży wszystkie modele blenderów kielichowych Blendtec. Zastosowane technologie sprawiają, że są to urządzenia z górnej półki. Ich kielich WildSide+ posiada kwadratowy kształt, co korzystnie wpływa na szybkość miksowania składników na gładką masę. Poszczególne funkcje można wybrać za pomocą panelu dotykowego, który jestsymbolem nowoczesności. Wszystkie blendery Blendtec umożliwiają łatwe przygotowanie sosów, zup i musów, z twardych jak i miękkich owoców i warzyw. Blendery Blendtec w zależności od modelu różnią się ceną i parametrami, ilością programów oraz możliwościami ustawień prędkości.

Blendery kielichowe najczęściej wykorzystywane są do przyrządzania owocowych smoothies oraz warzywnych koktajlów. Duża pojemność kielicha, wysoka moc, a także szczelność zbiornika sprawiają, że urządzenie staje się idealnym narzędziem do szybkiego przygotowania potraw.

Blender kielichowy Blendtec idealnie nadaje się do przygotowywania sosów, zup typu krem czy puree warzywnych. Poradzi sobie również z kruszeniem lodu, siekaniem orzechów, ziół czy mieleniem mąki.
Blender kielichowy ma szereg zalet sprawia, dzięki czemu plasuje się w czołówce najchętniej wybieranych małych AGD do kuchni. Na korzyść urządzenia przemawia przede wszystkim wspomniana już wcześniej wielozadaniowość.

Blender kielichowy można wykorzystać do obróbki wielu składników w ramach rozmaitych trybów pracy, dzięki którym robot staje się doskonałym narzędziem urozmaicającym gotowanie. Z kolei dzięki wysokiej mocy, sporej pojemności zbiornika i jego szczelności oraz stabilnej konstrukcji, jest on wysoce funkcjonalny, bezpieczny i po prostu wygodny.