Grille LotusGrill

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

EKOLOGICZNE GRILLE NA WĘGIEL

Potrawy przyrządzane na grillu mają wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Niestety podczas tradycyjnego grillowania, skapujący na palenisko tłuszcz powoduje wydzielanie się różnych szkodliwych związków, w tym substancji rakotwórczych. Związki te wprowadzasz do swojego organizmu, jedząc również zbyt mocno przypieczone mięso.

Z nowatorskim LotusGrillem® będziesz mógł całkowicie wyeliminować ten problem i poznać nową jakość ekologicznego grillowania. Mimo że jest to grill na węgiel, grillowanie przy jego użyciu odbywa się w zgodzie z naturą, bez kłębów dymu i bez ryzyka pożaru. Z LotusGrillem® możesz grillować wszędzie i kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę

WYJĄTKOWE CECHY URZĄDZENIA LOTUSGRILL®

LotusGrill® to nie tylko sposób na grillowanie bez dymu, ale również produkt ceniony za wielofunkcyjność i nietuzinkowy design. Przygotujesz na jego ruszcie wyrazistą w smaku pieczoną rybę, soczystego smażonego kurczaka i zdrowe grillowane warzywa. Dzięki wbudowanemu w pokrywę grilla termostatowi, ustawisz optymalną temperaturę do przyrządzenia wybranych potraw. Tłuszcz, który w tradycyjnych grillach ścieka bezpośrednio na węgiel, w naszym urządzeniu zbiera się w przeznaczonej dla niego stalowej misie. W ten oto sposób LotusGrill® łatwo utrzymać w nienagannej czystości. Ponadto zastosowana podwójna obudowa powoduje, że używane urządzenie pozostaje przez cały czas grillowania zimne. Ponadto jest to grill przenośny, więc swobodnie i bez ryzyka oparzenia można przestawiać go z miejsca na miejsce.