Ekspresy profesjonalne

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-24 z 43 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 43 pozycji

Doskonała przyjemność picia kawy w miejscu pracy

Profesjonalne w pełni automatyczne ekspresy do kawy JURA idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie przyrządza się od 10 do 200 specjałów kawowych dziennie.

Dlaczego należy wybrać profesjonalny ekspres automatyczny JURA

Najlepsza jakość kawy i duża różnorodność specjałów.

Automatyczny ekspres do kawy JURA zaraz po opuszczeniu fabryki jest gotowy do przyrządzenia przepysznej kawy. Wiele opcji programowania umożliwia zaparzenie różnego rodzaju kaw dostosowanych do ulubionych osobistych preferencji. JURA oferuje szeroki wybór specjałów kawowych z mlekiem dostępnych za naciśnięciem jednego przycisku – od ristretto po cappuccino. Innowacyjne technologie gwarantują zawsze doskonałą przyjemność picia kawy – świeżo mielonej, nie z kapsułki.

Minimalny nakład pracy

Intuicyjna koncepcja obsługi, duże pojemności oraz standard higieniczny posiadający certyfikat TÜV gwarantują minimalny nakład pracy. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o najwyższą higienę za naciśnięciem jednego przycisku i zawsze doskonałe rezultaty.

Przystosowany do każdego obszaru zastosowania

Dzięki urządzeniom peryferyjnym i akcesoriom automatyczne ekspresy do kawy JURA mogą być indywidualnie skonfigurowane na specjalne okazje lub według życzenia klienta w celu stworzenia kompletnego rozwiązania dla kawosza. W zależności od linii produktów ofertę specjałów kawowych można dopasować indywidualnie do obszaru zastosowania, czy będą to sklepy, biura, pensjonaty typu b&b, uczelnie czy catering. Umożliwiają to specjalne funkcje programowania i blokad.