Wyciskarki i blendery

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

INNOWACYJNE PRODUKTY OD 40 LAT

Misją Kuvings Polska jest zapewnianie wszystkim zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki naszym wyciskarkom, blenderom i innym urządzeniom kuchennym możesz łatwo wzbogacić swoją dietę o naturalne soki, koktajle, sery czy jogurty.

W wyciskarkach firmy Kuvings zastosowano innowacyjną wolnoobrotową technologię, dzięki której wyciskane owoce i warzywa nie są cięte i napowietrzone. Pozwala to zachować ich cenne wartości odżywcze i dać sokom wyjątkowym smak. Ten sposób przyrządzania zdrowych napojów powoduje, że mogą być przechowywane w lodówce nawet przez 72 godziny – pod warunkiem umieszczenia ich w szczelnie zamkniętym naczyniu. Nie tracą wówczas swoich cennych składników odżywczych. W przeciwieństwie do sokowirówek sok z wyciskarek Kuvings nie zmienia swojej konsystencji, nie rozwarstwia się oraz wolniej się utlenia – przez co dłużej zachowuje swój oryginalny kolor, smak i świeżość. Szklanka soku dostarcza organizmowi niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy, minerały i żywe enzymy.

Dzięki wyciskarkom Kuvings można szybko przyrządzić pyszne i zdrowe soki, ale również lody, sorbety, koktajle, przeciery czy musy. Produkty firmy Kuvings staną się niezastąpionymi urządzeniami w każdej kuchni.

Kuvings to jednak nie tylko wyciskarki. Wśród naszych produktów znajdziesz również blendery próżniowe, wielofunkcyjny domowy fermentator oraz wszechstronny elektryczny MultiGrill.