Wyciskarki Kuvings

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Wyciskarka wolnoobrotowa

Wyciskarka wolnoobrotowa bez wątpienia przydaje się w kuchni miłośników soków owocowych i warzywnych. Wyciskarka pozwala na szybkie przygotowanie soku zachowując wartości odżywcze, dzięki zastosowanej wolnoobrotowej metodzie wyciskania.
Firma Kuvings to ponad 40 lat doświadczenia i gwarancja jakości. Wszystkie urządzenia marki Kuvings produkowane są od początku do końca we własnych fabrykach Kuvings w Korei. Producent ma więc pełną kontrolę nad jakością swoich produktów.
Oprócz doświadczenia warto dodać, że to właśnie Kuvings jako pierwszy na świecie zastosował szeroki wlot w wyciskarkach

Wyciskarki wolnoobrotowe Kuvings dbają o twoje zdrowie

Wiele produktów na rynku wykonanych jest z materiałów niskiej jakości, które nie zawsze są bezpieczne dla naszego organizmu. Wyciskarki wolnoobrotowe firmy Kuvings zostały zaprojektowane tak, by każdy element konstrukcji był bezpieczny dla naszego zdrowia. Do produkcji wyciskarek Kuvings wykorzystano Ultem oraz Tristan, które zachowują witaminy wyciskanych soków, nie zanieczyszczając go żadnymi związkami chemicznymi. Z Ultemu wykonane zostały silnik oraz sita, daje to gwarancję niezwykłej wytrzymałości i nieścieralności. Pojemnik na sok stworzono z Tritanu, który jest wykazuje cechy BPA FREE, oznacza to iż nie posiada w sobie bardzo groźnego dla naszego zdrowia bisfenolu A.

Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings pełna innowacyjności

Marka Kuvings jako pierwsza na świecie zastosowała technologię szerokiego wlotu, co umożliwia podanie całych składników do wyciskania, bez uprzedniego ich pokrojenia. Rozwiązanie te pozwala nie tylko zaoszczędzić sporo czasu, ale jest także gwarancją dostarczenia kompletnych wartości odżywczych danego owocu lub warzywa. W wyciskarkach Kuvings ulepszono również ślimak odpowiadający za wyciskanie soków, dzięki czemu nie tylko możliwe jest zgniatanie produktów twardych ale także miękkich owoców oraz ziół i produktów liściastych. Dzięki tym rozwiązaniom w łatwy sposób przygotujemy mieszanki naszych ulubionych soków.

Kuvings – najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe

Na rynku jest wielu producentów oferujących wyciskarki wolnoobrotowe, tylko kilku z nich ma w ofercie naprawdę wysokiej jakości urządzenia, wśród nich jest marka Kuvings. Wyciskarki wolnoobrotowe firmy Kuvings wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością, którą potwierdza bardzo długa gwarancja udzielana przez producenta, wysoką jakością wykonania i innowacyjnością. Każdy nowy model posiada usprawnienia względem poprzedników, w ten sposób zyskujemy produkt w pełni odpowiadający naszym wymaganiom. Wśród najważniejszych unowocześnień, wyciskarek wolnoobrotowych Kuvings należy wymienić szeroki (aż 8,2 cm) wlot podajnika, silnik o mocy wynoszącej 240 W, oraz bardzo cicha pracę na poziomie 40-50 dB.

Za pomocą wyciskarki Kuvings można przygotować lody

Aby przygotować lody macie dwie możliwości, pierwsza to zamrozić samemu swoje ulubione owoce, lub pójść na łatwiznę i kupić gotową mrożoną mieszankę owoców. Dzięki ogromnej mocy silnika 240W wyciskarka Kuvings idealnie radzi sobie nawet z twardymi kawałkami zamrożonych owoców, dlatego też możemy w niej przygotować lody.