Blendery Kuvings

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Chcesz się zdrowo odżywiać?

Wybór odpowiednich składników to połowa sukcesu. Druga połowa to sposób, w jaki je przyrządzisz. Wiele owoców i warzyw w procesie utleniania traci cenne witaminy i enzymy. Aby temu zapobiec, do przygotowywania soków, koktajli, zup oraz dipów, zastosuj blender próżniowy Kuvings.

Jak działa blender próżniowy Kuvings?

Proces blendowania rozpoczyna się od odsysania powietrza z wnętrza kielicha. Następnie umieszczone w nim produkty są rozdrabniane za pomocą wirującego noża. Blendowanie w próżni przedłuża trwałość posiłków, ponieważ zapobiega szybkiemu utlenianiu się potrawy. Dzięki temu koktajl czy zupa dłużej zachowuje świeżość, a Ty możesz przez ten czas cieszyć się jego wyjątkowym smakiem.

Blender próżniowy Kuvings - najważniejsze zalety

W tradycyjnych blenderach obecność powietrza podczas miksowania przyczynia się także do utraty koloru i smaku przygotowywanej potrawy. Problem ten nie występuje w blenderze próżniowym, dzięki temu posiłek dłużej zachowuje apetyczny wygląd. Dzięki próżni miksowane produkty mniej się pienią, a co za tym idzie mają bardziej jednolitą strukturę. Jeśli marzysz, by przyrządzić idealną zupę krem, blender próżniowy będzie idealnym rozwiązaniem dla ciebie.

Blendery próżniowe Kuvings posiadają jeszcze wiele dodatkowych funkcjonalności, takich jak np. płynna regulacja prędkości. Poszczególne modele różnią się też pojemnością kielicha. Blender próżniowy sprawi, iż przygotowywane w nim potrawy będą smaczniejsze i dłużej zachowają swoją świeżość. Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać, z pewnością blender próżniowy Kuvings powinien się znaleźć w Twojej kuchni.

Firma Kuvings postawiła bardzo mocno na to, aby blender wytwarzał optymalne środowisko próżniowe w swoim kielichu.
Kiedy pierwszy raz spróbujesz koktajlu z blendera próżniowego Kuvings będziesz mocno zaskoczony. Aksamitna, gładka i nienapowietrzona konsystencja, żywe barwy składników i głęboki smak, którego nie można porównać do koktajlu zrobionego w żadnym blenderze tradycyjnym.
Ale to nie koniec. Możesz otworzyć swój koktajl następnego dnia i… nic się nie zmieni. Ciągle będzie ten sam smak, kolory i konsystencja.
Kuvings to zdecydowanie najlepszy blender do koktajli. Szczególnie zielonych koktajli, które bardzo szybko ulegają utlenieniu. A wraz z nim ulatniają się bezcenne dla zdrowia składniki odżywcze.