Najnowszy wpis

 • Przepisy Webera: Dip z mango i kolendry
  Przepisy Webera: Dip z mango i kolendry

  Dip z mango i kolendry

  Czytaj
 • Przepisy Webera: Pesto miętowo-bazyliowe
  Przepisy Webera: Pesto miętowo-bazyliowe

  Pesto miętowo-bazyliowe

  Czytaj
 • Przepisy Webera: Słodka Calzone
  Przepisy Webera: Słodka Calzone

  Słodka Calzone

  Czytaj
 • Idealny stek z grilla w/g firmy Weber
  Idealny stek z grilla w/g firmy Weber

  Jak przygotować perfekcyjny stek z kratką? Przygotowanie soczystego i smacznego steka z grilla to sztuka, którą warto opanować. Wystarczy poznać kilka podstawowych zasad dotyczących zakupu mięsa, sposobu i czasu grillowania.

  Czytaj
 • Przepisy Webera: Australijski Leatherwood Crumble
  Przepisy Webera: Australijski Leatherwood Crumble

  Australijski Leatherwood Crumble

  Czytaj
 • Grill master poleca
  Grill master poleca

  Oliwa z oliwek jest bardzo często wybierana do przyrządzania potraw i najczęściej świetnie komponuje się ze smakiem potraw.

  Czytaj
 • Grillowane skrzydełka z sosem roquefort
  Grillowane skrzydełka z sosem roquefort

  Grillowane skrzydełka z sosem Roquefort Aby grillowanie było jeszcze prostsze proponujemy użyć kosz do rożna. Dużym ułatwieniem może być wykorzystanie; kosz do podudzi oraz rondelek z silikonowym pędzlem.

  Czytaj
 • Weber GBS – Weber Gourmet Barbeque System
  Weber GBS – Weber Gourmet Barbeque System

  Podstawą systemu jest grill Master-Touch GBS, który możemy wyposażyć w elementy znacznie poszerzające dotychczasowe możliwości klasycznego grilla. System bazuje na Gourmet BBQ – czyli dwuczęściowym ruszcie z wymiennym środkiem.

  Czytaj
 • Wybierz odpowiedniego grilla
  Wybierz odpowiedniego grilla

  Współczesne grillowanie wyrosło z Amerykańskich tradycji rodzinnych spotkań w ogrodzie. Pomimo, że dziś wiele się zmienia w trendach grillowania, to główna konstrukcja grilla z pokrywą pozostała ta sama. Doskonały smak potraw gwarantują zarówno grille węglowe, gazowe jak i elektryczne. Dlatego wybierając sprzęt warto dopasować go do naszych zwyczajów i potrzeb.

  Czytaj
 • Grillowanie ryb na desce
  Grillowanie ryb na desce

  Wbrew istniejącym przekonaniom ryby świetnie nadają się do grillowania. A dzięki wykorzystaniu odpowiednich akcesoriów, takich jak np. cedrowa deska do grillowania, możemy nadać im specjalnego, wędzonego aromatu i sprawić, że będą jeszcze delikatniejsze i smaczniejsze.

  Czytaj
 • Ekspresy JURA - historia, technologia, innowacje
  Ekspresy JURA - historia, technologia, innowacje

  Wprowadzanie unikalnych rozwiązań zobowiązuje. Coraz większe oczekiwania klientów oraz samego rynku sprawiają, że coraz trudniej utrzymać wysoką pozycję, zwłaszcza w sektorze premium. Postawienie na jakość wymaga bezkompromisowości, która owocuje zaufaniem konsumentów i koniecznością dalszego rozwoju. Firma Jura od lat należy do czołowych producentów ekspresów do kawy. We wszystkich aspektach działalności stawia na jakość i nowoczesność swoich produktów.

  Czytaj
 • Mistrz Webera o metodach grillowania
  Mistrz Webera o metodach grillowania

  Przygotowywanie różnorodnych i smacznych dań na grillu wymaga znajomości dwóch podstawowych technik grillowania. Bartłomiej Heba, wicemistrz Polski w grillowaniu i ekspert Akademii Webera, wyjaśnia, czym się od siebie różnią i w jakich sytuacjach należy je stosować.

  Czytaj
Showing 25 to 36 of 41 (4 Pages)
Blog navigation

Najnowszy wpis