Najnowszy wpis

 • Jaki grill kupić?
  Jaki grill kupić?

  Oto jest pytanie ?Elektryczny, gazowy, węglowy ?

  Czytaj
 • Grillowane żeberka na desce klonowej
  Grillowane żeberka na desce klonowej

  Może niektórzy nie wiedzą ale do grillowania jest cała masa akcesorii,czy słyszeliście o grillowaniu min.na desce cedrowej lub klonowej ? Dziś podam wam przepisik na grillowane żeberka na desce klonowej.

  Czytaj
 • Jakie parametry są istotne przy wyborze wyciskarki?
  Jakie parametry są istotne przy wyborze wyciskarki?

  Świeżo wyciskane soki są bogate w witaminy, minerały i antyoksydanty, dzięki czemu mają pozytywny wpływ na poprawę zdrowia, kondycji, a także wyglądu skóry, włosów i paznokci. Ze względu na wysoką zawartość błonnika, świeżo wyciskane soki poprawiają metabolizm i pozwalają szybko zrzucić zbędne kilogramy. Nie są sztucznie dosładzane ani barwione. W końcu domowe soki wzmacniają odporność, hamują proces starzenia się komórek, oraz zapobiegają zmarszczkom i sprawiają, że dłużej będziesz czuć się...

  Czytaj
 • Jakiej wyciskarki użyć do twardych owoców i warzyw?
  Jakiej wyciskarki użyć do twardych owoców i warzyw?

  Soki z wyciskanych warzyw i owoców to prawdziwa bomba witaminowa. Obfitują one jednak nie tylko w witaminy, lecz również w minerały, antyoksydanty, kwas foliowy, przeciwutleniacze i błonnik. Wpływają pozytywnie na kondycję skóry, włosów i paznokci, a także na ogólny stan zdrowia. Świeżo wyciskane soki z warzyw oraz owoców poprawiają metabolizm, przyczyniają się do utraty masy ciała oraz hamują proces starzenia się komórek.

  Czytaj
 • Jak działają wyciskarki wolnoobrotowe?
  Jak działają wyciskarki wolnoobrotowe?

  Jedną z najczęściej wybieranych propozycji do przygotowania samodzielnie w domu soku jest wyciskarka wolnoobrotowa, która różni się od tradycyjnych sokowirówek sposobem pracy i uzyskiwanymi efektami. W trakcie jej stosowania nie dochodzi do utlenienia soku, a to oznacza, że spożywane kompozycje zachowują swoje walory smakowe i prozdrowotne na dłużej.

  Czytaj
Showing 37 to 41 of 41 (4 Pages)
Blog navigation

Najnowszy wpis