Najlepsze marki w jednym miejscu

Sklep Pro-vend to dystrybutor najwyższej jakości grilli i akcesoriów grillowych marki Weber.

Znajdziesz u nas grille - węglowe, gazowe, elektryczne, wielkogabarytowe i kompaktowe. Posiadamy także bogatą ofertę akcesoriów pomocnych przy grillowaniu oraz konserwacji sprzętu (sztućce ze stali Inox, kosze do grillowania ryb bądź warzyw, rożna, środki czystości, rozpałki). Wiemy, że amatorzy grillowania to zróżnicowana grupa - dzięki szerokiemu asortymentowi sprostamy oczekiwaniom każdego z naszych klientów. Posiadamy w sprzedaży również produkty takich firm jak Kuvings, BlendTec oraz LotusGrill. Oferujemy Państwu wyłącznie najwyższy standard pełnionych usług. Pasja i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na profesjonalne podejście do każdego klienta i fachowe doradztwo. Dzięki temu zapewniamy Państwu pełną satysfakcję z wybieranych produktów.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Jura Polska.

W ofercie sklepu pro-vend.pl znajdują się wszystkie aktualne modele ekspresów do kawy Jura. Posiadamy urządzenia z serii domowej (serie ENA 4, ENA 8, seria D, seria E, seria S, seria J, seria Z oraz GIGA). W naszym sklepie dostępne są środki do konserwacji ekspresu takie jak: tabletki czyszczące, tabletki odkamieniające, płyny i minitabletki do czyszczenia systemu mlecznego, filtry claris smart, claris blue, claris white itp.

Oczywiście dostępna jest również pełna oferta akcesoriów do ekspresów - w sklepie ekspresy.pro znajdziemy chłodziarki do mleka JURA Cool Control, pojemniki na mleko Jura, dyszy spieniające mleko, moduły JURA smart connect, wifi connect czy np. podgrzewacz do filiżanek i spieniacz mleka Hot&Cold.

Dostępność i ceny

Zarówno w naszym sklepie internetowym pro-vend.pl , jak i w sklepie stacjonarnym Centrum Grilla w Ełku, posiadamy mnóstwo akcesoriów i urządzeń, które mogą okazać się niezbędne w ogrodach, domach ,a nawet w firmach. W asortymencie posiadamy praktyczne, designerskie i bezpieczne artykuły najwyższej jakości.

Najwyższa jakość oferowanych produktów

W ofercie posiadamy produkty światowej sławy producentów, cieszących się zaufaniem klientów na całym świecie. W naszym sklepie znajdziecie najlepsze produkty takie jak grille Weber, Ekspresy Jura, wyciskarki oraz blendery Kuvings, blendery Blendtec oraz grille LotusGrill.

Dzięki współpracy z tak znanymi i szanowanymi firmami jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu produkty najwyższej jakości, które będą służyć przez lata. Poza tym nasza współpraca z tak wieloma różnymi markami, pozostawia Państwu szeroki wybór.

Dostępność i bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo zakupów naszych Klientów, staramy się, aby wszystkie sprzedawane przez nas produkty dostarczane były w idealnym stanie. Paczki są dobrze zabezpieczone przed wysyłką i oddane w ręce zaufanych kurierów. W razie pytań czy wątpliwości, zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji.